SDR1030-220M
Bourns
652-SDR1030-220M
SDR1030-220M
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 22uH 20% SMD 1030
ECAD Model:
In Stock: 773
Stock:
773 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Power Inductor
Shielded
22 uH
20 %
1.38 A
145 mOhms
1.6 A
- 40 C
+ 125 C
20
22.3 MHz
Standard
10 mm
10 mm
3 mm