PV32N100A01B00
Bourns
81-PV32N100A01B00
PV32N100A01B00
Mfr.:
Description:
Trimmer Resistors - Through Hole 10 ohm
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
16 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 100
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: Trimmer Resistors - Through Hole
RoHS:
PV32
PC Pin
Single Turn
1 Turn
10 Ohms
Side Slot
500 mW (1/2 W)
20 %