CRL1206-JW-R910ELF
Bourns
652-CRL1206JWR910ELF
CRL1206-JW-R910ELF
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.91ohm 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Reel
Cut Tape
MouseReel
CRL
910 mOhms
500 mW (1/2 W)
5 %
200 PPM / C
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.6 mm (0.024 in)