4818P-1-181LF
Bourns
652-4818P-1LF-180
4818P-1-181LF
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 180ohm 2% 18Pin SMT
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS:
REACH - SVHC:
Reel
4800P
Networks
SMD/SMT
180 Ohms
2 %
Isolated
9 Resistor
18 Pin
100 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
SOM-18
10.8 mm
7.62 mm
2.03 mm
AEC-Q200
Brand: Bourns
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CR
Lead Spacing: 1.27 mm
Power per Element: 160 mW