4308R-R09-680
Bourns
652-4308R-R09-680
4308R-R09-680
Mfr.:
Description:
Resistor Networks & Arrays 68 OHM 8 PIN
Lifecycle:
NRND:
Not recommended for new designs.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bourns
Product Category: Resistor Networks & Arrays
RoHS: N
4300R
Networks
SIP
68 Ohms
2 %
Isolated
8 Pin
100 PPM / C
- 55 C
+ 125 C
SIP-8
19.92 mm
2.16 mm
4.95 mm
Brand: Bourns
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CR
Lead Spacing: 2.54 mm
Power per Element: 0.75 W (3/4 W)
Power Total Package: 1 W