SLPPI04-15-R12M
Bel Signal Transformer
530-SLPPI04-15R12M
SLPPI04-15-R12M
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD HI POWER IND 0.12uH 6.0 mOHM 24.0A SM
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Bel
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
High Power Inductor
4.4 mm x 4 mm
Shielded
120 nH
20 %
12 A
7.2 mOhms
22 A
- 55 C
+ 125 C
Standard
4.4 mm
4 mm
1.3 mm