SFAPI-470K-UL
Bel Signal Transformer
530-SFAPI-470K-UL
SFAPI-470K-UL
Mfr.:
Description:
Power Inductors - Leaded FIXED INDUCTOR
ECAD Model:
In Stock: 2.277
Stock:
2.277 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Bel
Product Category: Power Inductors - Leaded
RoHS:
Fixed Axial Power Inductor
Axial
47 uH
10 %
109 mOhms
- 40 C
+ 125 C
Standard
PCB Mount
16.5 mm
6.6 mm