WLS27CWW145DSQ
Banner Engineering
778-WLS27CWW145DSQ
WLS27CWW145DSQ
Mfr.:
Description:
Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 145 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Color: Warm White; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
4 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Industrial Light Bars & Light Strips
Delivery Restrictions:
LED Strip Light
Warm White
6500 K
210.5 mm
12 VDC
30 VDC
IP66, IP67, IP69K
400 mA