TL70ZGBWYR
Banner Engineering
778-TL70ZGBWYR
TL70ZGBWYR
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
TL70
Red, Yellow, Green, Blue, White
5 Color
Base Mount
Wire
2 m
354.4 mm
100 VAC to 240 VAC
IP65
Continuous
Black
Polycarbonate (PC)
Supports 1-6 Modules
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MX
Current Rating: 70 mA
Diameter: 70 mm