TL70YRCQ
Banner Engineering
778-TL70YRCQ
TL70YRCQ
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
TL70
Red, Yellow
2 Color
Chassis Mount
Quick Connect
137.3 mm
Bimodal
12 VDC to 30 VDC
IP65
Multitone
Gray
Polycarbonate (PC)
Water Resistant
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Diameter: 70 mm