TL70GORALC
Banner Engineering
778-TL70GORALC
TL70GORALC
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Tower Lights - Assembled
Delivery Restrictions:
TL70
Red, Orange, Green
3 Color
Chassis Mount
Wire
2 m
311.7 mm
100 VAC to 240 VAC
IP65
Continuous
Gray
Polycarbonate (PC)
Supports 1-4 Modules
Brand: Banner Engineering
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: Not Available
Current Rating: 70 mA
Diameter: 70 mm