TL50WBGYRAOS3IQ
Banner Engineering
778-TL50WBGYRAOS3IQ
TL50WBGYRAOS3IQ
Mfr.:
Description:
Tower Lights - Assembled Tower Light; 5-Color Sealed; Omnidirectional Pulsed Audible With Volume Control; Voltage: 18-30 V dc or 24 V ac; Environmental Rating: IP67; Input: Bimodal; Colors: White Blue Green Yellow Red; 8-pin M12 Integral QD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Tower Lights - Assembled
Delivery Restrictions:
TL50
White, Blue, Green, Yellow, Red
5 Color
8-pin M12 Integral QD
2 m
Bimodal
18 VDC to 30 VDC
IP50, IP67
Pulsed
Brand: Banner Engineering
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MX
Current Rating: 25 mA, 35 mA, 45 mA
Diameter: 50 mm