TL50BLW2G2Y2
Banner Engineering
778-TL50BLW2G2Y2
TL50BLW2G2Y2
Mfr.:
Description:
Tower Lights - Assembled Beacon Tower Light: 3-Color Indicator; Voltage: 12-30 V dc or 24 V ac; Environmental Rating: IP67; Input: Bimodal; Colors:White flash Green flash Yellow flash; 2 m (6.5 ft) Integral Cable
TL50BL
Yellow, Green, White
3 Color
Base Mount
Wire
2 m
97.8 mm
Bimodal
12 VDC to 30 VDC/24 VAC
IP67
Black
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Current Rating: 125 mA
Diameter: 50 mm