S18DLRXXPQ
Banner Engineering
778-S18DLRXXPQ
S18DLRXXPQ
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators S18 Daylight Visible EZ-LIGHT - 18 mm - IP67; Single Color: Red; 10-30 V dc PNP Input; 4-pin M12 QD
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
3 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Banner Engineering
Product Category: LED Panel Mount Indicators
Delivery Restrictions:
S18L General Purpose Indicators
Red
Quick Connect
25 mA
9 VDC to 30 VDC