RLS27XW2270SQP
Banner Engineering
778-RLS27XW2270SQP
RLS27XW2270SQP
Mfr.:
Description:
Industrial Light Bars & Light Strips RLS27 Light Strip: Clear Window; 2270 mm; 24 V dc; IP67 IP69K; White; Non-Cascadable; 150 mm (6 in) 4-pin M12 Pigtail QD
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Industrial Light Bars & Light Strips
Delivery Restrictions:
RoHS:
LED Strip Light
White
5000 K
24 VDC
IP67, IP69K
2.48 A