Q25SP6RQ
Banner Engineering
778-Q25SP6RQ
Q25SP6RQ
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Photoelectric Sensors
Delivery Restrictions:
Opposed Receiver
20 m
Infrared LED
PNP
Connector
M12
4 Pin
10 VDC
30 VDC
- 40 C
+ 70 C
Brand: Banner Engineering
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Height: 35 mm
IP Rating: IP69K
Length: 30 mm
Operating Supply Voltage: 10 VDC to 30 VDC
Product Type: Photoelectric Sensors
Series: Q25
Factory Pack Quantity: 1
Subcategory: Sensors
Width: 25 mm