LEDWA80X80QPMA
Banner Engineering
778-LEDWA80X80QPMA
LEDWA80X80QPMA
Mfr.:
Description:
Task Lighting PresencePLUS 80 x 80 mm Area Light; Visible White LED 24 V dc; 4-pin M12 male Connector Pin 2 OPEN
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Task Lighting
Delivery Restrictions:
Area Light
LED
White
24 VDC
110.4 mm
92.6 mm
25.4 mm
4-Pin M12 QD
Bracket
Carbon Steel
Brand: Banner Engineering
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Current Rating: 250 mA