LEDRR80X80W
Banner Engineering
778-LEDRR80X80W
LEDRR80X80W
Mfr.:
Description:
Industrial Ring Lights PresencePLUS 80 X 80 mm Ring light; Visibile Red LED 24 V dc; 2 m (6.5 ft) Cable with flying leads
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Industrial Ring Lights
Delivery Restrictions:
Red
630 nm
24 VDC
250 mA