K50APFF50GREQP
Banner Engineering
778-K50APFF50GREQP
K50APFF50GREQP
Mfr.:
Description:
Optical Switches, Specialised K50 E-Series EZ-LIGHT: 2-Color Fixed-Field Sensor; Voltage: 12-30 V dc; Housing: Polycarbonate; IP67 IP69K; Range: 50 mm; Input: PNP (NO); Colors: Green Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD