IVU2PRGW12
Banner Engineering
778-IVU2PRGW12
IVU2PRGW12
Mfr.:
Description:
Vision Sensors iVu PLUS TG Gen2 Remote Sensor with Ethernet; White Ring Light and 12 mm lens; Requires power cordset and bracket; Ethernet and USB cordset optional
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
6 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Banner Engineering
Product Category: Vision Sensors
iVu Plus Gen2 Image Sensors
Grayscale
752 x 480 (0.3 MP)
Integrated
12 mm
10 VDC
30 VDC