BC-M12F8-M12M8-24-5
Banner Engineering
778-BCM12F8M12M824-5
BC-M12F8-M12M8-24-5
Mfr.:
Description:
ECAD Model:
In Stock: 10
Stock:
10 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Banner Engineering
Product Category: Sensor Cables / Actuator Cables
RoHS:
M12
8 Position
M12
8 Position
Female / Male
A Coded
5 m (16.404 ft)
2 A
30 V
24 AWG