Q14P1BXXW28E
Apem
642-Q14P1BXXW28E
Q14P1BXXW28E
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
100 deg
Indicators
White
14 mm
Panel Mount
Quick Connect
White, Diffused
10 mm
3.3 V