Q12P1BXXSR28E
Apem
642-Q12P1BXXSR28E
Q12P1BXXSR28E
Mfr.:
Description:
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 12MM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1   Multiples: 1
Apem
Product Category: LED Panel Mount Indicators
100 deg
Indicators
Red
12 mm
Panel
Quick Connect
Red, Clear
8 mm
2.2 V