ADP2504ACPZ-3.3-R7
Analog Devices
584-ADP2504ACPZ3.3R7
ADP2504ACPZ-3.3-R7
Mfr.:
Description:
Switching Voltage Regulators 1A B/B 3.3 Vout
ECAD Model:
In Stock: 645
Stock:
645 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
11 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Analog Devices Inc.
Product Category: Switching Voltage Regulators
RoHS:
SMD/SMT
LFCSP-10
Boost, Buck, Inverting
3.3 V
1 A
1 Output
2.3 V
5.5 V
38 uA
2.5 MHz