ADM6320BX33ARJZ-R7
Analog Devices
584-AM6320BX33ARJZR7
ADM6320BX33ARJZ-R7
Mfr.:
Description:
Supervisory Circuits Watchdog Supervisor with MR. IC.
ECAD Model:
In Stock: 1.736
Stock:
1.736 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Analog Devices Inc.
Product Category: Supervisory Circuits
RoHS:
Voltage Supervisory
SMD/SMT
SOT-23-5
3.3 V
1 Input
Open Drain
Manual Reset
Watchdog
No Backup
28 ms
5.5 V
- 40 C
+ 85 C
2.5 %
ADM6320
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Analog Devices
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Operating Supply Current: 20 uA
Power Fail Detection: No
Product Type: Supervisory Circuits
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: PMIC - Power Management ICs
Supply Voltage - Min: 1 V