96PSRM-A300W1U-1
Advantech
923-96PSRM-A300W1U-1
96PSRM-A300W1U-1
Mfr.:
Description:
Power Supplies - Rack Mount (Module)R AC100-240V 300W W/PFC
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Advantech
Product Category: Power Supplies - Rack Mount
300 W
100 VAC to 240 VAC
2 Output
12 V
24 A
5 VDC
3 A
205 mm
50.5 mm
40 mm
Brand: Advantech
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Input Frequency: 50 Hz/60 Hz