96FD25-S128-PLG2
Advantech
923-96FD25S128PLG2
96FD25-S128-PLG2
Mfr.:
Description:
Solid State Drives - SSD 128 GB - 5 V
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Advantech
Product Category: Solid State Drives - SSD
96FD25
128 GB
SATA Flash Drives
2.5 in
MLC
SATA
160 MB/s
500 MB/s
5 V
0 C
+ 70 C
100 mm x 69.85 mm x 6.8 mm