UFE2000-96S48PJ
Advanced Energy / Artesyn
826-UFE2000-96S48PJ
UFE2000-96S48PJ
Mfr.:
Description:
Power Supplies - Rack Mount 48V output, 2000W 1U x 5.4" x 10" (UFE2000-96S48PJ)