ASPI-F1030-R82M-T
ABRACON
815-ASPF1030-R82M-T
ASPI-F1030-R82M-T
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD IND 0.82uH 25A 4.1mOhms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABRACON
Product Category: Power Inductors - SMD
RoHS:
Power Inductor
Shielded
820 nH
20 %
25 A
4.1 mOhms
- 40 C
+ 125 C
Standard
11.9 mm
11 mm
2.9 mm
Alloy Powder
ASPI-F
Reel
Application: Commercial
Brand: ABRACON
Core Type: Molded
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Mounting Style: PCB Mount
Product: Power Inductors
Product Type: Power Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 1000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 100 kHz