AIML-1206-R047M-T
ABRACON
815-AIML-1206-R047MT
AIML-1206-R047M-T
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD IND 47.00 nH 0.300 A 150.00 mOhm
ECAD Model:
In Stock: 22.405
Stock:
22.405 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Multilayer Ferrite Chip Inductor
1206 (3216 metric)
Shielded
47 nH
20 %
300 mA
150 mOhms
- 55 C
+ 125 C
30
400 MHz
Standard
3.2 mm
1.6 mm
1.1 mm
Ferrite
AIML-1206
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: ABRACON
Case Code - in: 1206
Case Code - mm: 3216
Core Type: Multilayer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 50 MHz