AIML-0805-150K-T
ABRACON
815-AIML-0805-150KT
AIML-0805-150K-T
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD IND 15.00 uH 0.005 A 800.00 mOhm
ECAD Model:
In Stock: 10.115
Stock:
10.115 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
RoHS:
Multilayer Ferrite Chip Inductor
0805 (2012 metric)
Shielded
15 uH
10 %
5 mA
800 mOhms
- 55 C
+ 125 C
30
19 MHz
Standard
2 mm
1.25 mm
0.85 mm
Ferrite
AIML-0805
Reel
Cut Tape
MouseReel
Application: Power
Brand: ABRACON
Case Code - in: 0805
Case Code - mm: 2012
Core Type: Multilayer
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: CN
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 1 MHz