AIML-0603-R33K-T
ABRACON
815-AIML-0603-R33KT
AIML-0603-R33K-T
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD IND 0.33 uH 0.050 A 850.00 mOhm
ECAD Model:
In Stock: 4.022
Stock:
4.022 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
15 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABRACON
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Multilayer
0603 (1608 metric)
Shielded
330 nH
10 %
35 mA
850 mOhms
- 55 C
+ 125 C
15
250 MHz
Standard
1.6 mm
0.8 mm
0.8 mm
Ferrite
AIML-0603
Reel
Cut Tape
Application: Power
Brand: ABRACON
Case Code - in: 0603
Case Code - mm: 1608
Core Type: Multilayer
Mounting Style: PCB Mount
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - SMD
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Termination Style: SMD/SMT
Test Frequency: 25 MHz