MS132-12T
ABB
894-MS132-12T
MS132-12T
Mfr.:
Description:
Circuit Breakers TRANSFORMER PROTECT CB 8.0 - 12A
Lifecycle:
New At Mouser
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
ABB
Product Category: Circuit Breakers
Delivery Restrictions:
Thermal Circuit Breakers
Transformer Protection
8 A to 12 A
600 VAC