PK10-030P-R-DA
3M Electronic Solutions Division
517-PK10-030P-R-DA
PK10-030P-R-DA
Mfr.:
Description:
Board to Board & Mezzanine Connectors PAK 10 PLUG
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
3M
Product Category: Board to Board & Mezzanine Connectors
Sockets
30 Position
1 mm (0.039 in)
2 Row
Solder
Right Angle
500 mA